İzmir Bergama Etüt Merkezi & Kurs Merkezi & Rehabilitasyon Merkezi & Kişisel Gelişim Kursları

İzmir Bergama Rehabilitasyon Merkezi veya Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Kurumları; Rehberlik Araştırma Merkezleri (RAM) tarafından onaylanan zihinsel, bedensel, sosyal, ruhsal, duygusal, konuşma, görme ve işitsel gibi engelleri nedeniyle normal günlük yaşamın gerekliliklerini yapamayan bireylerin, fonksiyon kayıplarını gidermek ve toplum içinde kendi kendilerine yeterli olmalarını sağlayıcı beceriler kazandırmak üzere kurulmuş ve bu doğrultuda hizmet veren kurumlardır.

İzmir Bergama Kişisel Gelişim Kursları; Uzman kişiler tarafından verilen, kişiye farkındalık oluşturacak ve eksikliğini gördüğü alanda gelişmesini sağlayacak kurslardır. Kişisel Gelişim Kursları bireylere diksiyon, beden dili, etkili imaj, sunum teknikleri, zarafet, protokol kuralları, telefonda iletişim, kurumsal yazışma, stres ve zaman yönetimi, algı yönetimi, kurum içi iletişim, zor insanlarla başa çıkma, ikna teknikleri, liderlik ve motivasyon gibi eğitimler verir.

İzmir Bergama Etüt Merkezi, okul derslerine destek olması amacıyla, okul saatleri dışında öğrencilere eğitim-öğretim hizmeti sağlayan kurumlardır. Bu kurumlardaki eğitimler özel dersten farklı olarak tek bir derse/konuya odaklanmayan ve genellikle okul müfredatına paralel yürütülen destek eğitimleridir. Etüt Merkezinin Faydaları; Öğrencinin ödevleri günlük olarak takip edilmiş olur. Ödevler günü gününe atlanmadan yapılınca öğrenci de derslerinden kopmaz. Etüt merkezinde yapılacak kitap okuma saatleri ile öğrencinin kitap okumaya da ilgisi artar. Çocuğunuzun ufku genişler.

İzmir Bergama YKS TYT AYT YDT kursları şimdi parmaklarınızın ucunda! Bu liste sayede sizin için en uygun YKS TYT AYT YDT kursları bulup istediğiniz üniversiteyi kazanabilirsiniz.

İzmir Bergama LGS kursları şimdi parmaklarınızın ucunda! Bu liste sayede sizin için en uygun LGS kursları bulup istediğiniz liseyi kazanabilirsiniz kazanabilirsiniz.

İzmir Bergama ilçesinde yaşayanlar için oldukça geniş seçenek sunabilen İzmir Bergama Özel Öğretim Kursları listemiz, siz velilerin ve öğrencilerin en uygun Bergama özel öğretim kurslarını kolayca bulup iletişime geçebilmeniz için listelenmiştir.