İzmir Sürücü Kursutick

İzmir Sürücü Kursu Hakkında


İzmir‘ in Karşıyaka ve Bornova ilçelerinde sektördeki tecrübesi, deneyimli ve alanında uzman öğreticileri ile birlikte binlerce kursiyerini ehliyet sınavlarında başarıya ulaştırmış ve sonrasında sürücü belgesi kazandırmış, bugün sektöründe bilinen ve tanınan isim olarak marka yapmış İzmir Sürücü Kursu siz değerli sürücü adaylarına eğitimde kalite anlayışı ile hizmet vermeye gurur ve sevinç ile devam etmektedir.

Kurulduğu günden itibaren eğitime verdiği önem, kaliteli hizmet anlayışı, başarı odaklı eğitim sistemi sayesinde sektörün önde gelen ve marka isimlerinden olmayı başaran kurumumuz bizi tercih eden binlerce kişiyi sürücü belgesi sahibi yapmanın gurur ve sevincini yaşamaktadır. İzmir Sürücü Kursu olarak verdiğimiz eğitimin kalitesini başarılarımız ve bizi tercih eden adaylarımızın memnuniyeti ile göstermeyi amaçladık. Bu hedef doğrultusunda alanında uzman, deneyimli eğitmen kadromuz ve güleryüzlü çalışma arkadaşlarımız ile beraber siz değerli sürücü adaylarının başarısı ve memnuniyeti için kendimizi sürekli olarak yenileyerek çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Gelişen ve yenilenen teknolojiyi takip ederek sağladığımız online hizmetler sayesinde bir ilki gerçekleştirerek internet platformu üzerinden oluşturduğumuz sanal sürücü kursu ile adaylarımıza kurumumuzda yapılan dersler ve test çözümlerinin yanı sıra kursa gelemedikleri zamanlarda online ders çalışma imkanı ve kendilerini test edebilecekleri elektronik sınav hizmetide sunuyoruz.

Günümüz şartları ve koşulları ile gelişen teknolojilere uyum sağlayarak Milli Eğitim Bakanlığı mevzuatlarına uygun bir şekilde son model araçlar ve eğitim malzemeleri ile kaliteli ve doğru hizmet anlayışına devam etmekteyiz. Sizde trafiğe bilinçli ve güvenli bir şekilde çıkmak, teorik eğitimlerinizi, direksiyon uygulama eğitimlerinizi, alanında uzman eğitmenlerden kaliteli bir eğitim sürecinden geçerek almak istiyorsanız sizleride İzmir Sürücü Kursu şubelerine bekliyoruz.

İl / İlçe

İzmir / Bornova

Adres

Birlik, Kemalpaşa Cd. No: 263, 35080 Bornova/İzmir

Telefon

0 232 467 00 40

Kurumsal Web Sitesi

Siteye Git

Sosyal Medya Hesapları
Hemen Sizi Arayalım

Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Eğitim kurumu sizi hemen arasın.