Kazanım Kişisel Gelişim Kursutick

Kazanım Kişisel Gelişim Kursu Hakkında


Kazanım Kurs Merkezi,İzmir Buca’da 2007 yılında hizmete girmiştir.

Kurumumuz Buca’nın en eski,en köklü ve  tecrübeli kurumlarındandır.

Ruhsatlı ve yasal olan kurumumuz Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak hizmet vermektedir.

Uzun yıllardır eğitim sektöründe olan eğitimcilerin idaresinde bulunan kurumumuz diğer kurs merkezlerinden bu noktada ayrılmaktadır.

 

Milli Eğitim resmiyetinde,ciddi ve disiplinli ama aynı zamanda eğlenceli bir şekilde sevgiyle,ilgiyle bugünün çocukları yarının büyükleri olan öğrencilerimizi yetiştirmeye geliştirmeye çalışmaktayız.

Hedefimiz ;  öğrencilerimizin Öğrenmeyi öğrenme yollarına ulaşmalarını sağlamak ve başarı disiplinlerini geliştirmelerine  yardımcı olmaktır.

Neden KURS?

Kurs merkezi, öğrencinin hayatının düzenlenmesi açısından oldukça önemli bir görevi üstlenmektedir.

Öğrenmeyi öğrenme,mental aritmetik,yabancı dil programları,satranç,müzik, eğitsel drama ve birçok sosyal gelişim faaliyeti aynı çatı altında sunularak öğrencilerin donanımlarının zenginleştirilmesi amaçlanmaktadır.

Çalışan anne ve babalar çocuklarının denetimini yapmakta zorlanmaktadır. Bazen anne ve baba çocuklarının sosyal anlamdaki boşluklarını onlara daha fazla tüketme şansı vererek kapatmaya çalışmaktadır.

Bazen de hep başarıyı isteyen hesap soran kimliğine bürünerek ebeveyn çocuk arasındaki hassas dengeyi, sevgiyi, saygıyı yıpratmaktadır. Başarılı bir kurs merkezi anne babayı bu handikaptan kurtarır. Aileye birlikte oldukları zaman dilimini huzurlu ve zevkli bir halde yaşamak kalır.

Ancak kurs merkezi çocuğun gitmeyi çok istediği orada olmaktan çok mutlu olduğu bir mekan olursa bu işlevleri gerçekleştirilebilir.
Bunun için binanın gerekli şartları sağlaması , içindeki donanımın çocuğun ruhuna hitap etmesi öğrencilerin ve öğretmenlerin kendilerini bir aile gibi hissetmeleri son derece önemlidir.Zorla gidilen yada zorla gönderilen kurs merkezleri istenilen başarıyı sağlamayacaktır.

Neden Biz?
Deneyimlerimizle,güvenilirliğimizle,işimize duyduğumuz saygıyla,konusunda uzman profesyonel takımımızla,geniş destek ağımızla,özenle sunduğumuz kaliteli ve farklı hizmet anlayışımızla,her zaman yanınızda olduğumuz için. 
İngilizce Eğitimi
Uzun yıllar boyunca , okul hayatında verilen ve sonrasında dil kursları ile takviye edilen İngilizce eğitimi niçin yeterli seviyede başarılı olamıyor?
Çocuklarımız ve gençlerimiz yıllarca benzer gramer kitaplarından aynı kalıpları tekrar tekrar öğrenmeye çalışıyorlar, yine de İngilizce konuşamıyor ya da ingilizce konuşmaları anlayamıyorlar. Buradaki yanlışlık, bugüne kadar İngilizceyi gözlerimizle öğrenmeye çalışmamızdandır. işte bu nedenle İngilizce konuşamıyoruz.
Mükemmel İngilizcenin anahtarı ise DİNLEMEKTİR.
Bu sistemde sıkıcı kitaplar,yığınla ezber listeleri kullanılmaz,kelimeler özümsenerek öğrenilir ve bu sadece dinlenerek yapılır.
Unutmayalım ki, çocuklar kendi ana dillerini de dinleyerek öğrenirler.

Vizyonumuz
Mensubu olmaktan gurur duyulan,eğitim alanında öncü ve saygın bir kurum olmaktır.
Misyonumuz

Ulusal ve Evrensel değerleri benimsemiş,akıl ve bilimin aydınlığında geleceğe bakabilen bireyler yetişmesi için eğitim uygulamaları yapmaktır..

Dil Olanakları

 • İngilizce

Fiziksel İmkanlar

 • Müzik Odası
 • Akıllı Tahta
 • Kütüphane
 • Kantin

Verdiği Hizmetler

 • Haftasonu Eğitim
 • Yaz Okulu
 • Rehberlik
 • Güvenlik

Verdiği Kurslar

 • TYT
 • AYT
 • YKS Hazırlık
 • Üniversite Hazırlık
 • Lise Hazırlık
 • LGS Hazırlık
İl / İlçe

İzmir / Buca

Adres

203/42 Sokak No: 4-A Kuruçeşme Mahallesi Buca/ İzmir 35390 Buca, İzmir

Telefon

Kurumsal Web Sitesi

Siteye Git

Sosyal Medya Hesapları
Hemen Sizi Arayalım

Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Eğitim kurumu sizi hemen arasın.