Özel Nazlım Rehabilitasyon Mekezi tick

Özel Nazlım Rehabilitasyon Mekezi Hakkında


Özel Nazlım Rehabilitasyon Mekezi;  Kurumumuz 2008 yılının Ağustos ayında İzmir Buca’da faaliyetlerine başlamıştır. Kurulduğu ilk günden itibaren kaliteli, güleryüzlü ve amaca uygun hizmet anlayışını benimsemiş kurumumuz, bu anlayışının karşılığını kısa süre içinde almış ve bugün alanında her biri kendini ispatlamış, dinamik, öğrenmeye açık ve yenilikçi eğitimcileri ile 170’den fazla öğrencisine çağdaş ve kaliteli bir eğitim veren büyük bir kurum haline gelmiştir. Öğrenci profilini büyük bir oranda hafif dereceli ve özel öğrenme güçlüğü tanılı öğrenciler üzerine kurmuş olan kurumumuz, yarattığı homojen yapıyı bozmamak adına ağır öğrenci kabul edememektedir.


Fiziksel şartları standartlarda belirtilenin üstünde olan kurumumuz toplam 4 kattan oluşan, özel eğitime uygun müstakil binasında her biri modern ekipmanlar ihtiva eden 13 bireysel ve 4 grup eğitimi odası barındırmaktadır. Ders aralarında çocukların oynaması için çeşitli oyuncaklarla donatılmış 1 oyun alanı ve velilerimizin, öğrencileri derste iken rahat ve konforlu bir biçimde zaman geçirebilecekleri 1 veli bekleme odası bulunmaktadır.

  

Kurumumuz isteyen tüm velileri için öğrencilerine ücretsiz servis hizmeti vermektedir. Servis hizmetimiz seans seans olup, öğrencilerimiz eğitimlerinin bitimlerinde bekletilmeden evlerine bırakılmaktadır.

Şeffaflık ve güvenliği sağlamak adına kurumumuzdaki tüm sınıflar kamera sistemi ile donatılmıştır. İsteyen veliler, öğrencilerini ders esnasında veli bekleme odasındaki televizyondan ya da internete bağlı bir bilgisayar vasıtası ile online bir biçimde takip edebilmektedirler.


Vizyonumuz;

Alanında sürekli gelişen ve değişen programları takip edip bunlara uyum sağlayarak, özel gereksinimleri olan bireylerin daha pozitif ve daha kaliteli yaşam sürmeleri hususunda gerekli desteği sağlamaya devam etmektir.


Misyonumuz;  

Özel gereksinimi olan bireylerin, istek ve ihtiyaçları doğrultusunda oluşturulmuş eğitim programları ile alanında uzman, dinamik ve yenilikleri takip eden kadromuz ile çağın gerektirdiği fiziksel ve teknik donanımları kullanarak hayatlarını bağımsız bir biçimde devam etmelerine öncülük etmektir. 


 

Fiziksel İmkanlar

  • Bahçe
  • Yemekhane
  • Bilgisayar Laboratuvarı
  • Oyun Alanı

Verdiği Hizmetler

  • Oyun Grubu
  • Haftasonu Eğitim
  • Servis
  • Yaz Okulu
  • Rehberlik
İl / İlçe

İzmir / Buca

Adres

Yıldız Mahallesi 206/5. Sokak No:40 K:1-2-3-4 Pk:35678, 35390 Buca

Telefon

0 232 453 76 16

Kurumsal Web Sitesi

Siteye Git

Sosyal Medya Hesapları
Hemen Sizi Arayalım

Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Eğitim kurumu sizi hemen arasın.