Çözüm Özel Öğretim Kursutick

Çözüm Özel Öğretim Kursu Hakkında


Öğrenciyi merkeze alan eğitim anlayışı ve değişen dünya şartlarını da göz önünde bulundurarak İlkokul, Ortaokul ve Lise kademelerini sınavlara hazırlık kurs merkezleri ile eğitim sektöründe hizmet vermektedir.

 

Bilginin küresel bir hale geldiği günümüzde dünyanın en uzak köşesi diye bir şey kalmadı.  İletişim araçlarının geldiği noktada tüm evreni avuçlarımızın içinde tutuyoruz. Biz Çözüm Eğitim Kurumları olarak teknolojik sınıflarımız , dinamik ve alanında uzman kadromuz ile öğrencilerimize her alanda destek vermekteyiz.

 

Alanlarında uzman rehber öğretmenlerimiz, öğrencilerimizi her yönden kuşatarak eğitime başladıkları ilk günden yerleştikleri güne kadar yanlarında oluyor. Paylaşmanın kültürümüzde çok üstün bir değer olduğunun bilinci ile eğitim alanındaki tecrübelerimizi, teknoloji, bilim ve gelişim ışığında öğrencilerimize aktarıyoruz.

 

Çözüm, sizin ‘’istediğiniz geleceğe ,hedeflerinize ,hayallerinize’’ takviye sağlayarak çeyrek asırlık tecrübesi ile sağlam adımlar ile geleceğe ilerlemenizde öğrencilerimize rehberlik sağlıyoruz.

 

Çözüm, geliştirdiği zengin içerik ve materyallerle kaliteli bir eğitim ve farklı bir bakış açısı sunarak özgüveni gelişmiş bireyler yetişmek için eğitimin her kademesinde yanınızdayız.

Değerli veli ve sevgili öğrencilerimize; Kurumumuz ,kalite ve başarı odaklı hizmeti ile eğitim ve öğretim hayatınızda rehberlik etmektedir. Kurumsal tecrübe ve deneyimlerimiz İle öğrencilerimize başarının yollarını açmak için çaba sarf etmekteyiz.


     Eğitim, bireyin davranışlarında kendi yaşantıları yoluyla, gerekli bilgi ve beceri doğrultusunda kazanılan bir süreçtir. Eğitim birey doğduğu andan başlar, aile, okul ve çevre etkileşimiyle yaşam boyu devam eder.Hedeflerimiz doğrultusunda öğrencilerimizi gözlemleyerek eksik yönlerini belirliyoruz ve onlara bu konuda destek oluyoruz. Daha başarılı olmaları için yapmış olduğumuz eğitim koçluğu ile yardımcı oluyoruz.

Dinamik ve alanında uzman kadromuz sayesinde daha güncel ve disiplinli olup teknolojik sınıflarımız ile eğitim şartlarını sizlerle paylaşmaktayız. Eğitim sürecinde çocuğun ihtiyaçları yaşı ve özelliklerini göz önünde bulundurarak gelişimlerini sağlamaktayız.

‘BAŞARMAK ÇÖZÜM’LE GELECEK’’


Dil Olanakları

  • İngilizce

Fiziksel İmkanlar

  • Bahçe
  • Akıllı Tahta
  • Kütüphane
  • Yemekhane
  • Kantin

Verdiği Hizmetler

  • Haftasonu Eğitim
  • Yaz Okulu
  • Rehberlik
  • Güvenlik

Sıkça Sorulan Sorular

Hangi yayınları kullanıyorsunuz?

Çözüm yayınlarını

Birebir ders imkânı var mı?

Evet

Deneme sınavlarını hangi sıklıkla yapıyorsunuz

Haftada bir kurum merkezli Ayda bir Türkiye geneli

Dersleri branş öğretmenler mi veriyor?

Evet

İl / İlçe

İzmir / Gaziemir

Adres

Atıfbey, Atıf Bey Mah, Çolak Molla Mümin Hoca Sk. No:44/A, 35410 Gaziemir/İzmir

Telefon

0 506 161 66 00

Kurumsal Web Sitesi

Siteye Git

Sosyal Medya Hesapları
Hemen Sizi Arayalım

Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Eğitim kurumu sizi hemen arasın.