Özel Demet Hanım Rehabilitasyon Merkezi tick

Özel Demet Hanım Rehabilitasyon Merkezi Hakkında


Özel Demet Hanım Rehabilitasyon Merkezi;  özel gereksinimli bireylere ücretsiz hizmet veren bir eğitim kuruluşudur. İnsan yaşamında eğitim ömür boyu süren bir gelişim yoludur. Doğumdan ölüme kadar sürekli öğrenen insanoğlu için özel eğitim merkezleri sürekli eğitimin adresidir.


Özel eğitim ve rehabilitasyon merkezimiz özel gereksinimi olan bireylere özel eğitim olanağı sunar. Eğitim verilirken gereksinimlerin özel olmasına bağlı olarak alanında deneyimli bir uzman kadro ile faaliyet gösterilir.

Özel gereksinimli bireylerin toplum içerisinde daha aktif ve sağlıklı bir şekilde var olabilmesi toplumun sağlığı için de büyük önem taşıyan bir husustur. Gereksinimlerinin farklı olması insanların toplumdan dışlanması için asla bir gerekçe olamaz.

Özel eğitim ve rehabilitasyon merkezleri özel gereksinimli bireylerin toplum içerisinde bulunurken kendilerini gerçekleştirebilmeleri için gereken birçok eğitimi barındırır.

Temel olarak günümüzde özel gereksinime sahip olan bireylerin toplumdan dışlanması yerine topluma katılması için birçok faaliyet yürütülmektedir. Bu faaliyetlerden biri de özel eğitim imkanlarıdır.

Özel eğitim ve rehabilitasyon uygulamaları bireylerin özel olan gereksinimlerin karşılanması ve daha iyi bir geleceğe sahip olmaları için gerçekleştirilir. Yediden yetmişe her yaş grubuna hitap eden özel eğitim ve rehabilitasyon uygulamaları mevcuttur.


Misyonumuz;

Okulumuz tek bir amaç göz önünde bulundurularak kuruldu: her yaştan öğrencilere bireysel zorluklarının üstesinden gelmelerinde ve kişisel ve akademik gelişiminde yardımcı olmak. Güven inşa etmek ve güveni tekrar oluşturmak yoluyla her çocuğun öz potansiyeline ulaşabileceğine inanıyoruz.

Demet Hanım Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi her şeyden önce bir eğitimciler topluluğudur. Profesyonellerden oluşan ekibimiz, her gün öğrencilerin öğrenme ve davranış zorluklarını çözmelerine, ihtiyaç duydukları materyalleri ve rehberliği elde etmelerine yardımcı olmak için buradalar. 

Fiziksel İmkanlar

  • Bahçe
  • Kütüphane
  • Yemekhane
  • Konferans Salonu
  • Oyun Alanı

Verdiği Hizmetler

  • Oyun Grubu
  • Servis
  • Rehberlik
  • Güvenlik
İl / İlçe

İzmir / Gaziemir

Adres

Atıfbey, 8. Sk. no:26-a, 35410 Gaziemir/İzmir

Telefon

0 232 220 88 77

Kurumsal Web Sitesi

Siteye Git

Sosyal Medya Hesapları
Hemen Sizi Arayalım

Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Eğitim kurumu sizi hemen arasın.