Özel İlkgül Rehabilitasyon Merkezi tick

Özel İlkgül Rehabilitasyon Merkezi Hakkında


Özel İlkgül Rehabilitasyon Merkezi; Eğitimin katkı sağlayamayacağı hiçbir birey yoktur düşüncesi bizim daima hareket noktamız olmuştur. Bilgi çağında insanın ,bilgiye ulaşmasının önündeki engelleri kaldırmaya bu engelleri hafifletmeye çalıştık. Bu gün bu mücadelemiz başta Gaziemir İlknur Özel Eğitim olmak üzere İzmir Özel Eğitim alanında da sürecektir. İzmir Özel eğitim alanında oldukça önemli fırsatlar sunmaktadır. Hatta İzmir Özel Eğitim alanında her ne imkan sağlıyorsa bunun başlangıç ve merkez noktası Gaziemir olmalıdır.Gaziemir’de de Gaziemir ilkgül Özel Eğitim Merkezi verdiği hizmetin kalitesi ve sürekliliği ile en önde olmak durumundadır.


İzmir Rehabilitasyon faaliyetleri gibi Gaziemir Rehabilitasyon faaliyetleri ülke genelindeki çalışmalarla karşılaştırıldığında önemli avantaj ve dezavantajlar içermektedir. İzmir’in Büyükşehir olması Rehabilitasyon alanındaki hizmetlerin kalite ve çeşitliliği yönünden avantajlar içermesi bakımından bir çok ilimize göre önde sayılabilir. İzmir Rehabilitasyon hizmetlerine ulaşmanın büyük bir çaba gerektirdiği illerden olması Gaziemir Rehabilitasyon faaliyetlerine ulaşmakta Nedeniyle Aileler büyük uğraş ve emeklerle Rehabilitasyon Hizmetlerine ulaşabilmektedir. Rehabilitasyon Hizmetinin ulaşılabilirliğinin bu kadar uzun uğraşlarla elde edilebilmesi zaten yaşıtlarına göre bir adım geride başlayan engellileri daha da güç durumlara itmektedir. Genel yaşam koşullarının ağırlığı yanında bir de aile içinde engelli bir bireyin varlığı büsbütün sıkıntı oluşturmaktadır. Tüm zorlukları aşarak Rehabilitasyon hizmetine ulaşabilenler şanslı addedilmektedir. Özel Eğitim alan bireylerin En çok zorlandıkları şey kendileri tarafından Raporlama sürecinin zorluğu olarak ifade edilmektedir.

Fiziksel İmkanlar

  • Bahçe
  • Kütüphane
  • Konferans Salonu
  • Kantin
  • Oyun Alanı

Verdiği Hizmetler

  • Oyun Grubu
  • Haftasonu Eğitim
  • Servis
  • Rehberlik
İl / İlçe

İzmir / Gaziemir

Adres

Dokuz Eylül, Gül Sk. No:5, 35410 Gaziemir/İzmir

Telefon

0 232 252 08 00

Kurumsal Web Sitesi

Siteye Git

Sosyal Medya Hesapları
Hemen Sizi Arayalım

Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Eğitim kurumu sizi hemen arasın.