Şemikler Sürücü Kursutick

Şemikler Sürücü Kursu Hakkında


1995 yılında sürücü eğitimi sektöründe faaliyet göstermeye başlamış, 2004 yılından bu yana ise İzmir ili Karşıyaka ilçesi Şemikler semtinde  Özel Şermikler Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu ismi ile faaliyetimize devam etmekteyiz

A , A2manuel , A2otomatik , Bmanuel , Botomatik , Bengelli ve D sınıfı sürücü belgelerinin yanı sıra yan kuruluşlarımız da SRC eğitimi ve de vermekteyiz. 

YAN KURULUŞLARIMIZ: 
SERKAN YILDIZ SRC EĞİTİM MERKEZİ (Karşıyaka)    Nergiz mh., 1775/6. Sk. 15 C, Karşıyaka/İzmir      http://www.serkanyildiz.com.tr/  
İZMİR KARDEŞLER SRC EĞİTİM MERKEZİ (Konak)     Boğaziçi Mah. 2208. Sok. 21 Konak, İzmir

Şemikler sürücü kursu olarak hedefimiz; Milli eğitim bakanlığı tarafından belirlenen yönetmelikler çerçevesinde, kaliteli eğitim için gerekli tüm araç gereçler ile alanında uzman ve özveri ile çalışan eğitici kadrosunu bir araya getirerek bilinçli, öz güvenli, saygılı ve donanımlı sürücüler yetiştirmektir. Böylece 7 den 70 e her bireyin kullanmakta olduğu Trafik ortamını daha güvenli ve akıcı hale getirmek için üzerimize düşen görevi yerine getirmenin huzur ve mutluluğunu yaşayabileceğiz.

      Saygılarımızla, 
     Serkan YILDIZ
          Kurucu

İl / İlçe

İzmir / Karşıyaka

Adres

Yalı Mah. 6431 Sok. No:3/b Şemikler Karşıyaka / İZMİR

Telefon

0 232 337 37 47

Kurumsal Web Sitesi

Siteye Git

Sosyal Medya Hesapları
Hemen Sizi Arayalım

Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Eğitim kurumu sizi hemen arasın.